Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Zbigniew K. D.J. 85 Tij Moja (26901 niezalogowanych)
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
ja zlinczowany ? za co ?

O.K. sorki jak uraziłem
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Poza muzyka serwowana na trasie .....pomysl na taki wypad jest calkiem calyewentualnie na czas przejazdu zaserwuje sobie stopery do uszu
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Stopery mogę zorganizować w cenie przejazdu
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Ok znikam bo ziewanie mnie wzieło, zobaczymy jak temat sie rozwinie za kilka godzin Pozdrowionka
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
pomysl grupowego wypadu jest swietny ! zglaszam sie ochotniczo na BOBa zmiennika
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Tutuska dobrze wiedzieć
Zgłoś wpis
244 Posty
; )
(biohazard)
Doświadczony forumowicz
www.mission-catholique-polonaise.net/Domy/la_ferte.htm

To jest godzinka pociągiem o paryża, noclegi w miarę tanie... jedzenie dobre, jedyny minus że trzeba wrócić przed 22.00 :? (ciszą nocną) . Można wykupić dzienny bilet na cały Paryz i okolicę... i nie trzeba się martwić o parkingi... w paryż nocą w ostatni dzień proponuję...
Zgłoś wpis
73 Posty
Andrzej 7
(andre7)
Gaduła
ciekawa propozycja ,jeżeli będzie opcja że przejde eliminacje do miejsca w busie to jestem chętny
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
biohazard a ile cena biletu pociągiem w dwie strony i ile trzeba wcześniej kupić? Ale co do zwiedzania z użyciem komunikacji miejskiej to nie jestem przekonany, zawsze na to mnóstwo czasu się traci, po za tym nie ma to jak navi i auto wszędzie trafie
Zgłoś wpis


Bliżej nas